• +380 66 061 8071
  • order@xcraft.com.ua
  • Модуль, датчик світла на LM393

Модуль, датчик світла на LM393

  • Модель: 143
  • Наявність:На складі

    Світлорезистор – прилад для визначення рівня освітлення навколишнього середовища, побудованний на LM393. Головною деталью плати є чутливий до світла елемент, який змінює опір всієї мережі в залежності від кількості потрапляючого на нього світла. Причому опір має досить сильну варіативність, що дозволяє дуже тонко регулювати налаштування освітлення апаратом, до якого підключений модуль.

     По суті, цей елемент включає світло різної інтенсивності, яка залежить від рівня освітленості всього приміщення. Потрібно відзначити, що датчик реагує як на штучне світло, так і на сонячне.

Навіщо потрібен датчик світла

    Єдине завдання цього приладу - своєчасне включення світла або підсвічування. Особливість модуля - наявність двох виходів для підключення контролера: аналогового і цифрового. Це вже дає можливість використовувати модуль LM393 в складнихприладах і комп'ютеризованих системах.

Де використовувати світлочутливий модуль

Існує кілька варіантів:

- роботизовані системи під управлінням Arduino, наприклад, моделі з запрограмованими реакціями на зміну зовнішнього освітлення: роботи, будильники, комп'ютерні програми оповіщення;

- керуюча освітленням автоматика, не обов'язково з АЦП Ардуіно, адже техніка може просто включати лампи при настанні нічного часу доби;

- складові частини вищезгаданих систем, наприклад реле перемикання котлів для підігріву води.

    Купити цей датчик виявлення світла найкраще моделістам, які збирають автоматизовані системи. Так, якщо потрібно, щоб Ваш робот реагував на зміну світла в кімнаті або на вулиці - сміливо замовляйте цей светорезістор.

Характеристики
Стан: Новое

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Заказать звонок

Введите номер телефона

Спасибо за заявку!