• +380 66 061 8071
  • order@xcraft.com.ua

ПЛІС (FPGA, CPLD)

  ПЛІС - абревіатура розшифровується як «Програмовані Логічні Інтегральні Схеми». Головна відмінність від мікроконтролерів є те, що логіка для даних пристроїв задається не виробником на заводі, а самим користувачем. Для програмування потрібні програми, які написані на спеціальних мовах Verilog, VHDL, AHDL і програматор налагоджування середовищем (IDE)

    Інтернет-магазин XCRAFT пропонує вам познайомитися з двома групами ПЛІС - CPLD (Complex Programmed Logic Device) та FPGA (Field Programmed Gate Array).

   У CPLD один кристал вміщує в себе кілька макроячеєк, з'єднаних з блоками вводу-виводу, які формують необхідний вид входів та виходів для роботи з зовнішніми схемами. Всі ці блоки та макроячейки з'єднуються один з одним внутрішними паралельними шинами. CPLD більш підійдуть для вирішення локальних технічних завдань.

    У FPGA кожен логічний блок містить в собі невелику кількість входів та один вихід, що дозволяє максимально використовувати ресурси мікросхеми. Пристрої також містять в собі блоки множення, підсумовування, а так само логічні елементи з їх блоками комутації. На відміну від CPLD при підключенні джерела живлення в FPGA кожен раз потрібно завантажувати конфігурацію з зовнішнього ПЗУ заново. Такі мікросхеми використовують при обробці сигналів, і можуть навіть застосовуються в якості прискорювачів універсальних процесорів в суперкомп'ютерах.


Відлагоджувальна плата AX309 Xilinx SPARTAN 6 XC6SLX9
Відлагоджувальна плата AX309 Xilinx SPARTAN 6 XC6SLX9

1 785.00 грн Без податку: 1 785.00 грн

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Заказать звонок

Введите номер телефона

Спасибо за заявку!