• +380 66 061 8071
  • order@xcraft.com.ua

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності

Адміністрація сайту Xcraft (далі Сайт) з повагою ставиться до прав відвідувачів Сайту. Ми беззастережно визнаємо важливість конфіденційності особистої інформації відвідувачів нашого сайту.

 Відвідуючи Сайт, Ви повністю погоджуєтеся з цією політикою збереження конфіденційності.

Основні положення нашої політики конфіденційності формулюються наступним чином:

- Ми не передаємо Вашу персональну інформацію третім особам.

- Ми не передаємо Вашу контактну інформацію без Вашої згоди.

- Ви самостійно визначаєте обсяг персональної інформації.

Ми збираємо наступну інформацію:

 1. Технічна інформація, автоматично збирається програмним забезпеченням Сайту під час його відвідування.

 2. Персональна інформація, яку надаєте Ви при заповненні форм зворотного зв'язку.

Технічна інформація

Під час відвідування вами Сайту, адміністрації Сайту автоматично стає доступною інформація зі стандартних журналів реєстрації сервера (server logs). Сюди включається IP-адресу Вашого комп'ютера (або проксі-сервера, якщо він використовується для виходу в Інтернет), ім'я Інтернет-провайдера, ім'я домену, тип браузера і операційної системи, інформація про сайт, з якого Ви перейшли на Сайт, сторінках Сайту , які Ви відвідуєте, дату і час цих відвідувань, файлах, які Ви завантажуєте. Ця інформація аналізується нами в агрегованому (знеособленому) вигляді для аналізу відвідуваності сайту, і використовується при розробці пропозицій щодо його поліпшення та розвитку. Зв'язок між Вашим IP-адресою і Вашою персональною інформацією ніколи не розкривається третім особам, за винятком тих випадків, коли це вимагає законодавство.

Технічну інформацію про відвідування Сайту (знеособлену) також збирають встановлені на сайті лічильники статистики.

Використання отриманої інформації

Інформація, яку надаєте Ви при заповненні форм зворотного зв'язку, а також технічна інформація використовується виключно для поліпшення роботи сайту. Вся контактна інформація, яку Ви нам надаєте, розкривається тільки з Вашого дозволу. Адреси електронної пошти ніколи не публікуються на Сайті і використовуються нами лише для зв'язку з Вами. Ми ніколи не надаємо Вашу особисту інформацію третім особам.

Захист даних

Адміністрація Сайту здійснює захист інформації, наданої користувачами, і використовує її тільки відповідно до прийнятої Політикою конфіденційності. На Сайті використовуються загальноприйняті методи безпеки для забезпечення захисту інформації від втрати, перекручування і несанкціонованого розповсюдження. Безпека реалізується програмними засобами мережевого захисту, процедурами перевірки доступу, застосуванням криптографічних засобів захисту інформації, дотриманням політики конфіденційності.

Заключні положення

Ніякі з розташованних тут заяв не означають укладення договору або угоди між Власником Сайту і Користувачем, що надає персональну інформацію. Політика конфіденційності лише інформує Вас про підходи Сайту до роботи з персональними даними.

Ми залишаємо за собою право вносити зміни в справжню політику конфіденційності в будь-який час без попереднього повідомлення.


Заказать звонок

Введите номер телефона

Спасибо за заявку!