• +380 66 061 8071
  • order@xcraft.com.ua

STM32H7B3I-DK відлагоджувальна плата

  • Виробник: STMicroelectronics
  • Модель: 113
  • Наявність:На складі
  • 3 540.00 грн


  • Доступні опції


    Пропонуємо до вашої уваги комплект STM32H7B3I-DK, який є повноцінною демонстраційною платформою для розробок на основі мікроконтролера STM32H7B3LIH6QU з ядром STMicroelectronics Arm Cortex-M7. Для швидкого початку програмування на плату встановлено внутрішньосхемний програматор-відладчик STLINK-V3E.

    Комплект STM32H7B3I-DK Discovery використовується в якості еталонного проекту для розробки призначених для користувача розробок перед перенесенням на кінцевий продукт, що спрощує розробку додатків.

    Даний набір інструментів дозволяє користувачам полегшити розробку власних додатків. Повний набір апаратних функцій комплекту включає USB OTG_HS, microSD, USART, FDCAN, стереофонічний ЦАП с роз'ємами аудіовходу та виходу, камеру, 128 Мбіт SDRAM, 512 Мбіт Octo-SPI NOR флеш-пам'яті та ємнісну сенсорну панель з інтерфейсом RGB. Роз'єми ARDUINO Uno V3 дозволяють розширити функціонал плати, забезпечуючи просте підключення до різноманітних плат розширення.

    Технічні характеристики:

- Мікроконтролер STM32H7B3LIH6QU з 2 Мб флеш-пам'яті та 1,4 Мб оперативної пам'яті в корпусі BGA225;

- РК модуль с активною матрицею 4,3" розрішенням 480 × 272 пикселів, що включає емнісну сенсорну панель з інтерфейсом RGB;

- Бездротові можливості: Wi-Fi 802.11 b /g /n;

- USB OTG HS;

- Аудіокодек;

- 128 Мбіт SDRAM;

- 512 Мбіт Octo-SPI флеш-пам'яті;

- 2 світлодіоди для користувача та одна кнопка скидання;

- Дочірня плата розширення (Fanout);

- 2 × FDCAN;

- Роз'єми плати: слот для карти microSD, роз'єм для камери (8 біт), USB з Micro-AB, роз'єм для стереогарнітури, включаючи аналоговий мікрофоний вхід, Arm Cortex-M4 10-контактний роз'єм з кроком 1.27 мм для STDC14 (посадочне місце), роз'єм розширення Arduino Uno V3, роз'єм розширення STMod+, 10-контактний роз'єм TAG-Connect, аудіороз'єм дочірньої плати, зовнішний роз'єм розширення I2C.

- Вбудований програматор-відладчик ST-LINK/V3E з можливістю USB ренумерації: пристрій зберігання, віртуальний COM порт и порт відладки;

- Підтримка широкого вибору інтегрованих середовищ розробки (IDE), включаючи IAR, Keil, IDE на основі GCC

    Живлення плати відбувається трьома засобами: через вбудований програматор-відладчик, роз'єм USB OTG HS або від зовнішнього джерела живлення.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Заказать звонок

Введите номер телефона

Спасибо за заявку!