• +380 66 061 8071
  • order@xcraft.com.ua

Платформа P-L496G-CELL02

  • Виробник: STMicroelectronics
  • Модель: 110
  • Наявність:На складі

    Пропонуємо до вашої уваги платформу P-L496G-CELL02 з серії STM32 від компанії STMicroelectronics, призначену для розробки рішень на основі сотовой зв'язку та хмарних технологій LTE IoT (STM32-C2C/LTE IoT).

    Даний комплект являє собою симбіоз материнської плати, яка характеризується низьким енергоспоживанням, з передвстановленим софтом та плати розширення сотового зв'язку STMod+ з антеною. В основі материнської плати мікроконтролер STM32L496AGI6 на базі ядра Arm Cortex-M4 з 1 Мб флеш-пам'яті, 320 Кб оперативної пам'яті.

    Материнська плата пропонує все необхідне для того, щоб користувачі могли швидко почати роботу. Повний набір апаратних функцій платформи включає USB OTG HS, 8-бітний інтерфейс камери, 8 Мбіт роз'єми PSRAM, STMod+, роз'єм для стереогарнітури, включаючи аналоговий мікрофон, цифрові мікрофони MEMS на борту, роз'єм для карт microSD.

    Плата розширення має наступний функціонал: модуль сотового зв'язку Quectel BG96 по міжнародному стандарту LTE Cat M1/Cat NB1/EGPRS з бітрейтом по нізходящій лінії 300 кбіт/с та 375 кбіт/с по висхідній лінії. Також в наявності два світлодіоди: індикациія скидання модему (червоний), індикація прийому сигналу модему (зелений). На платі передбачений інтерфейс, що перемикається між SIM, eSIM та microSIM, а також імпульсна SMA-антена, що працює в частотних діапазонах: 824/900/1800/1900/2100 МГц.

    Сумісні з Arduino роз'єми дозволяют розширити функціонал плати.

    Платформа P-L496G-CELL02 підтримує широкий вибір інтегрованих середовищ розробки (IDE), включаючи IAR ™, Keil® на основі GCC IDE.

    Технічні характеристики:

- Мікроконтролер STM32L496AGI6 з 1 Мб флеш-пам'яті та 320 Кб оперативної пам'яті в корпусs UFBGA169; 

- Вимірювання споживаного струму;

- SAI аудіокодек;

- USB OTG FS

- ST-MEMS цифрові мікрофони;

- 8 Мбіт асинхронної PSRAM;

- 2 світлодіоди для користувача;

- 2 кнопки: для користувача та кнопка скидання;

- Джойстик: 4 напрямки з кнопкою вибору;

- Вбудований програматор-відладчик ST-LINK/V2-1 з можливістю USB ренумерації: пристрій зберігання, віртуальний COM порт та порт відладки;

- Роз'єми материнскої плати: роз'єм для стереонавушників, слот для карти microSD, USB з micro-AB для 8-бітної камери, роз'єми розширення плати Arduino Uno V3, STMod+;

- Функціонал плати розширення: модуль сотового зв'язку Quectel BG96 по міжнародному стандарту LTE Cat M1/Cat NB1/EGPRS з бітрейтом по нізходящій лінії 300 кбіт/с та 375 кбіт/с по висхідній лінії, два світлодіоди: індикація скидання модему (красний), індикація прийому сигнала модему (зелений), інтерфейс, що перемикається між SIM, eSIM та microSIM, імпульсна SMA-антена, що працює в частотних діапазонах: 824/900/1800/1900/2100 МГц.

    Живлення плати виконується двома засобами: через вбудований програматор-відладчик, роз'єм USB FS або від зовнішнього джерела живлення.

    Комплексні біблиотеки безкоштовного програмного забезпечення та приклади доступні з пакетом STM32Cube.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Заказать звонок

Введите номер телефона

Спасибо за заявку!