• +380 66 061 8071
  • order@xcraft.com.ua

Відлагоджувальна платформа STM32L4R9I-DISCO

  • Виробник: STMicroelectronics
  • Модель: 82
  • Наявність:На складі
  • 4 340.00 грн


  • Доступні опції


    Пропонуємо до вашої уваги відлагоджувальну платформу STM32L4R9I-DISCO. Даний набір інструментів дозволяє розробникам без зусиль реалізовувати прототипи додатків, що характеризуються високою енергоефективністю, чудовими звуком та графікою з прямою підтримкою круглого AMOLED DSI дисплею. Реалізувати задумане вам допоможе фунціонал мікроконтролера STM32L4R9AI на базі ядра Arm Cortex-M4: 640 Кб вбудованої оперативної пам'яті, графічний сопроцесор (Chrom-ART Accelerator™) та DSI контролер. Для швидкого початку програмування на плату встановлений внутрішньосхемний програматор-налагоджувач ST-LINK/V2-1.

    STM32L4R9I-DISCO пропонує все необхідне для того, щоб користувачі могли швидко почати роботу та легко розробляти додатки. Повний набір апаратних функцій комплекту Discovery містить USB OTG FS, 8-бітний інтерфейс камери, 16 Мбит роз'єми PSRAM, Pmod и STMod +, вимірювання IDD, I2S з аудіокодеком та роз'ємом для стереогарнітури, включаючи аналоговий мікрофон, DFSDM з парою цифрових мікрофонів MEMS на борту, 512 Мбіт флеш-пам'яті Octo-SPI, роз'єм розширення I2C, а також AMOLED дисплей 1,2".

    Сумісні з Arduino ™ роз'єми дозволяють розширити функціонал плати.

    Відлагоджувальна платформа STM32L4R9I-DISCO підтримує широкий вибір інтегрованих середовищ розробки (IDE), включаючи IAR ™, Keil® на базі GCC IDE.

    Технічні характеристики:

- Мікроконтролер STM32L4R9AII6 з 2 Мб флеш-пам'яті та 640 Кб оперативної пам'яті в корпусі UF BGA169;

- Круглий дисплей AMOLED 1,2" розрішенням 390 × 390 пікселів з високою глубиною кольору (16 мильйонів) з інтерфейсом MIPI® DSI та ємнісною сенсорною панеллю USB OTG FS;

- Вимірювання споживаного струму;

- SAI аудіокодек;

- ST-MEMS цифрові мікрофони;

- 16 Мбіт асинхронної PSRAM;

- 512 Мбіт Octo-SPI Flash;

- 2 світлодіоди для користувача та одна кнопка скидання;

- Джойстик: 4 напрямки з кнопкою вибору;

- Вбудований програматор-налагоджувач ST-LINK / V2-1 з можливістю USB ренумерації: пристрій зберігання, віртуальный COM порт та порт налагодження;

- Роз'єми платы: роз'єм для стереонавушників, слот для карти microSD, USB OTG FS з micro-AB для 8-бітної камери, роз'єми розширення плати Arduino Uno V3, STMod + PMOD EXT_I2C.

    Комплексні бібліотеки безкоштовного програмного забезпечення та приклади доступні з пакетом STM32Cube.

Характеристики
Core: Arm Cortex-M4
Стан: Новое
Объ'ем оперативної пам'яті: 640 Кб
Flash-пам'ять: 2 Мб
Технические характеристики
Графіка: Chrom-ART Accelerator™

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Заказать звонок

Введите номер телефона

Спасибо за заявку!