• +380 66 061 8071
  • order@xcraft.com.ua
  • Контролер робота DFRduino RoMeo v2.2

Контролер робота DFRduino RoMeo v2.2

  • Модель: 236
  • Наявність:На складі
  • 1 419.00 грн


  • Доступні опції


    Мікроконтролер RoMeo v2.2 є простим та функціональним одноплатним мікрокомпютером. Він був побудований спеціально задля рішення нескладних задач робототехніки. Наприклад, створювання керованої машини або роботів. Фунції машин і роботів будуть залежати від плат-доповнення, які ви підключите до мікроконтролера. Підключайте к DFRduino RoMeo v2.2 різноманітні електронні пристрої та створюйте унікальні та практичні механізми.

    Унікальність RoMeo v2.2

    Головною перевагою даного контролера є повна підтримка безлічі вихідних кодів. Його легко розширити більшістю плат-додатків (шилдів) сумісних з Arduino Leonardo. Вашим інструментарієм для творення є велика програмна бібліотека та Arduino сумісна апаратна частина. Плату можна програмувати через підключення до компютера. Це є можливим завдяки тому, що компютер розпізнає її в якості пристрою з USB-HID протоколом. З RoMeo v2.2 вам доступно два способи керування мікроконтролером: за допомоги мережі Ethernet або GSM-звязку.

    Плата DFRobot RoMeo v2.2 має наступне оснащення:

– Кілька цифрових входів/виходів для підключення електронних пристроїв;

– Клеми для підключення та керування двома моторами;

– Додаткові кнопки керування;

– Додатковий рознімач для XBee-модулей;

– Додатковий вихід для підключення GND, 5VENTXRX.

Підключати будь-які додаткові модулі дуже легко. Просто уставте його в рознімач та він є готовим до роботи! Більшість компонентів потребують живлення. Саме тому плата має рознімач для підключення блока живлення та стабілізатор напруги. Плата може отримати живлення через USB або від зовнішнього адаптера. Контролер буде цікавим усім, хто зацікавлений роботобудуванням.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Заказать звонок

Введите номер телефона

Спасибо за заявку!