• +380 66 061 8071
  • order@xcraft.com.ua

Waveshare ARPI600 плата розширювання для Raspberry Pi

  • Виробник: WavesShare
  • Модель: 136
  • Наявність:Тимчасово немає в наявності

    Waveshare ARPI600 Expansion Development Board – це новітня розробка, яка дозволяє додати ще більше потенційних можливостей міні-комп'ютеру Raspberry Pi. Вона сумісна з найпопулярнішими модифікаціями даної платформи. Творці плати розширення запрограмували можливість її спільної роботи з Arduino UNO і Arduino Leonardo, а також приєднання різних шильдов цього інтерфейсу. Це дозволяє підключати до комп'ютера велику кількість різноманітних пристроїв, розширюючи сферу його застосування.

    Наявність шести каналів для апаратної платформи Arduino на розширювальної плати від Waveshare може перетворити комп'ютер на центр управління для різних електронних приладів: роутерів, магнітних замків і т.д. Окремо передбачені п'ять каналів для роботи з датчиками. Їх підключення спрощує зручний в експлуатації контактний роз'єм.

    Крім цього на платі розширення вбудована технологія, що дозволяє приєднувати популярні бездротові пристрої за допомогою коннектора Xbee. Для цього досить, щоб вони мали відповідні протоколи. Модуль Xbee здійснює передачу даних по бездротовій мережі, демонструючи високий рівень захисту каналу зв'язку. При цьому електроенергії споживається менше ніж при використанні мереж Wi-Fi і Bluetooth.

    Waveshare ARPI600 оснащена вбудованим USB-UART конвертером, який можна перепрофілювати на USB-порт для Xbee і годинник реального часу.

Ресурси розширювальної плати перетворять ваш Raspberry Pi в потужний і багатофункціональний прилад.

     

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Заказать звонок

Введите номер телефона

Спасибо за заявку!