Високоякісна камера 12,3 МП для Raspberry Pi
- Модель: 277
- Наявність:На складі
-
1 790.00 грн
Камера Raspberry Pi High Quality Camera - це новітня високоякісна камера Raspberry Pi від Raspberry Pi Foundation. Вона має матрицю-сенсор Sony IMX477R. Для работи потрібні об'єктиви, що встановлюються за допомогою адаптерів типу С або СS.
Пристрій сумістний з платами серії Raspberry Pi, пропонує більш високу роздільну здатність (12,3 Мп) і більш высоку чутливість (майже на 50% більшу площу на піксель для поліпшення продуктивності при слабкому освітленні), ніж у існуючого модуля камери V2.
Високоякісна камера Raspberry Pi може стати ідеальною альтернативою для модуля камери V2, підходить для промислового та побутового використання, в якості камери безпеки, та інших спеціалізованих оптичних присторіїв, які вимагають більш високого рівня візуальної точності.
Характеристики
- Підтримка об'єктивів C-mount / CS-mount ( C-CS адаптер у комплекті)
- Сенсор Sony IMX477R, датчик має заднє підсвічування, 12,3 MP, діагональ сенсору 7,9 мм, розмір пікселей 1,55мкм×1,55мкм;
- Підтримка форматів: RAW12 / 10/8, COMP8;
- Фокус: є регулювання (12,5–22,4 мм.);
- ІК-фильтр: вбудований;
- Довжина кабелю: 200 мм;
- Кріплення штативу: 1/4 ”-20.
Комплект
- Камера Raspberry Pi High Quality Camera х1
- C-CS адаптер х1
- Захисна кришка х1
- FPC шлейф х1
- Викрутка х1
- Пакувальна коробка х1
Характеристики | |
Состояние: | Новое |
Совместимость: | Raspberry Pi |
Рекомендовані товари
1 290.00 грн Без ПДВ: 1 290.00 грн
65.00 грн Без ПДВ: 65.00 грн
85.00 грн Без ПДВ: 85.00 грн