• +380 66 061 8071
  • order@xcraft.com.ua
  • Терморегулятор з датчиком NTC W1401 та цифровим дисплеем

Терморегулятор з датчиком NTC W1401 та цифровим дисплеем

  • Модель: 145
  • Наявність:На складі

     Безкорпусний термодатчик NTC W1401 - це промисловий пристрій, призначений для підтримки стабільної температури повітря. Спектр його застосування дуже широкий: в сільському господарстві такі термостати встановлюють в інкубаторах, теплицях, тераріумах, морозильних камерах. Також їх використовують при монтажі систем теплих підлог, обігріву басейнів і багато чого іншого.

    Управління терморегулятором здійснюється дуже просто: потрібно всього лише задати поріг включення і виключення реле (мінімальну і максимальну температуру). Вони будуть відображатися на невеликих дисплеях справа і зліва. На центральному екрані показується поточне значення температури повітря.

    Як підготувати термостат до роботи

Первісне налаштування датчика виконуеться дуже просто:

- Підключіть джерело живлення в 12V до відповідних контактів: 12V і GND, вони розташовані на задній стороні плати.

- Подайте навантаження на контакти К0 і К1. Після цього виносний датчик виміряє температуру оточення і виведе її на центральний дисплей.

    Для того, щоб термодатчик почав працювати в режимі нагріву, на лівому дисплеї слід виставити значення температури нижче поточного, а на правому - вище. Реле автоматично відключиться, коли значення кінцевої і поточної температури зрівняються, і навпаки, включиться, якщо поточна температура буде нижче необхідної (кінцевої).

    Терморегулятор працює від джерела живлення постійного струму номіналом в 9-15В і має діапазон робочих температур від -10 до + 60 ° С при вологості від 50 до 85%.

    Електронна «начинка» датчика надійно захищена від води і перепадів напруги, а одного разу введені налаштування робочого діапазону температур зберігаються і після відключення приладу.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Заказать звонок

Введите номер телефона

Спасибо за заявку!