• +380 66 061 8071
  • order@xcraft.com.ua

SENSE HAT для Raspberry Pi

  • Модель: 172
  • Наявність:Тимчасово немає в наявності

    Raspberry Pi Sense HAT – фірмовий продукт від компанії Pi Foundation що представляє собою універсальний модуль для міні-компьютерів Raspberry Pi. Підтримує сумістність із Raspberry Pi 2 Model B, Pi Model B+, Pi Model A+.

    Sense HAT під'єднується до Raspberry Pi через сорокаконнекторний порт, в подальшому керувати міні компьютером можна через п'ятикнопочний джойстик. Данні виводяться на матрицю 8х8, яка складається з 64 16-бітних різнокольорових світлодіодів.

    Головною перевагою модуля є набір датчиків: тиску, вологи, температури, кутової швидкості, лінійного прискорення, магнітних полей. Вони зчитують показники навколишнього середовища, а при підключенні до комп'ютера видають результати у цифрах.

    Враховуючи набір датчиків, використання плати майже очевидне – метеостанція. ЇЇ можно зібрати самостійно, запрограмувавши відображення данних на єкрані. Корисним модуль також буде при створенні роботів чи то безпілотників.

    Цікавий факт – плату використовували у міжнародній космічній программі Astro Pi. Модуль відправляли на МКС, де астронавт Тім Пік задіяв його у самих цікавих експерементах, що були запропоновані школярами у рамках программи. Результати знаходяться у відкритому доступі  на сайті https://astro-pi.org/principia/winners/   

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Заказать звонок

Введите номер телефона

Спасибо за заявку!