• +380 66 061 8071
  • order@xcraft.com.ua
  • Плата розширювання Pioneer600 для Raspberry Pi

Плата розширювання Pioneer600 для Raspberry Pi

  • Виробник: WavesShare
  • Модель: 133
  • Наявність:Тимчасово немає в наявності

 Плата Pioneer600 - це новітнє розширення для одноплатних комп'ютерів Raspberry Pi від компанії WaveShare. Ця плата стане відмінною підмогою для тих, хто використовує такі міні-комп'ютери без клавіатури і монітора.

    Для з'єднання Pioneer600 з комп'ютером використовується інтерфейс GPIO, а Sensor Interface в правому нижньому куті плати дозволяє підключати до неї різні аналогові і цифрові датчики.

    Приємною особливістю плати є те, що вона сумісна з міні-комп'ютерами Raspberry Pi серії А + / В + / 2В / 3В / 3В +, а назви самих компонентів підписані безпосередньо на платі, що дозволяє швидко в них зорієнтуватися.

    З сигнальних елементів на мікросхемі розміщені зумер і три світлодіода. Один з них показує індикацію живлення, а два інших можуть використовуватися на розсуд розробника.

Перший запуск Pioneer600

    Перед початком роботи з пристроєм необхідно встановити інтегровані бібліотеки Python і wiringPi, а також налаштувати API і інші інструменти розробника. Це дозволить налаштувати системні драйвера плати - I2C, SPI і UART - і приступити до роботи і відлагоджування. Ви можете використовувати як бібліотеки з офіційного сайту WaveShare, так і вже заздалегідь зібрані конфігурації, що є більш простим способом.

  Pioneer600 також можна використовувати з зовнішніми LED-сенсорами і іншими сторонніми модулями. Щоб підключити зовнішні сенсори, скористайтеся простою інструкцією:

- Підключіть модулі до сенсорного інтерфейсу на платі;

- Переконайтеся в тому, що інтегровані бібліотеки для драйвера I2C вже встановлені, так як ЦАП використовує даний інтерфейс для виконання перетворень сигналу від сенсорів;

- Завантажте консоль для сенсора в кореневій каталог і розпакуйте її.

Таким чином можна підключити до плати датчики тиску, руху, повороту, температури, вологості, інфрачервоного випромінювання і багато інших.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Заказать звонок

Введите номер телефона

Спасибо за заявку!