• +380 66 061 8071
  • order@xcraft.com.ua

Плата розширення Raspberry PI TV HAT

  • Модель: 158
  • Наявність:На складі

    Пропонуємо до вашої уваги плату розширення Raspberry PI TV HAT, що надає можливості та функціонал цифрового тюнера. Дана плата розширення виконана на базі форм-фактора Raspberry Pi Zero. Наявність цифрового тюнера DVB-T2/T на основі мікропроцесора CXD2880 від компанії Sony дозволить Вам перетворити мініПК Raspberry Pi в цифровий телевізійний ресивер/рекордер.

    Потокове телевізійне мовлення можливо переглядати за допомогою сумісних додатків: Kodi, TvhClient а також OMXPlayer. Є можливість скопіювати посилання в VLC Player. Можливості даной плати дозволять вам створити власний телевізійний сервер та транслювати мовлення на інші пристрої.

    Raspberry Pi TV HAT характеризується сумісністю з усіма версіями одноплатних мініПК Raspberry Pi. Для створення потокових відеосерверів буде достатньо можливостей плати Raspberry Pi Zero (W). Однак, для відтворення відео на власній платі Raspberry Pi рекомендуємо застосовувати в парі больш продуктивні версії мініПК: Raspberry Pi 3 Model B/B+. До того ж, сумісне використання плати розширення Raspberry PI TV HAT та мініПК Raspberry Pi 3 Model B/B+ має перевагу в тому, що не перекривається доступ до портів MIPI DSI та CSI на мініПК Raspberry Pi.

    Технічні характеристики:

- ТВ-тюнер Sony CXD2880;

- Підтримка телевізійних стандартів: DVB-T2 (смуга пропускання 1.7 МГц, 5 МГц, 6 МГц, 7 МГц, 8 МГц), DVB-T (смуга пропускання 5 МГц, 6 МГц, 7 МГц, 8 МГц);

- Частота прийому: HF III, UHF IV, UHF V;

- RF коаксіальний вхід для підключення антени;

- Інтерфейс Raspberry: 40-контактний роз'єм GPIO Raspberry Pi;

- Робоча температура: від 0 до 50 °C;

- Габарити: 65 × 30 мм.

    Комплект постачання:

- Кріплення;

- 40-контактний роз'єм GPIO;

- Конектор та антенний перехідник.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Заказать звонок

Введите номер телефона

Спасибо за заявку!