• +380 66 061 8071
  • order@xcraft.com.ua

Плата розширення Raspberry PI POE HAT

  • Модель: 157
  • Наявність:На складі

    Пропонуємо до вашої уваги плату розширення Raspberry PI POE HAT. Можливості даной плати дозволяють забезпечити живлення мініПК Raspberry Pi 3 Model B+ через мережу Ethernet відповідно до стандарту IEEE 802.3af-2003 PoE. 

    На платі встановлений безщітковий вентилятор, керування яким здійснюється від мініПК Raspberry Pi 3 Model B+ через інтерфейс I2C. Включення та вимикання вентилятора відбувається автоматично в залежності від температури основного процесора мініПК Raspberry Pi.

    Звертаємо вашу увагу на те, что дана плата розширення сумісна з моделями, починаючи з Raspberry Pi 3 Model B+ та з більш пізнішими версіями виробу.  Для спільного використання Raspberry Pi 3 Model B+ та плати розширення POE HAT вам додатково буде потрібна наявність кабелю Ethernet та обладнання живлення для мережі Power over Ethernet 802.3af.

    Для простоти та зручності стикування плати розширення до мініПК в комплекті передбачені чотири стійки, за допомогою яких відбувається встановлення. Підключення Raspberry Pi PoE HAT здійснюється до двох роз'ємів (40 + 4) з кроком контактів 2.54 мм, наявних на мініПК. Після підключення плати PoE HAT можливо здійснювати живлення мініПК Raspberry Pi через мережевий роз'єм RJ45.

    Технічні характеристики:

- Стандарт: IEEE 802.3af-2003 PoE;

- Цілком ізольоване імпульсне джерело живлення;

- Пристрій живлення: вхідна напруга 37 - 57 В постійного струму, пристрій 2 кл.;

- Вихідна потужність: 5 В/2,5 А постійного струму;

- Охолодження: безщітковий вентилятор (25 × 25 мм), призначений для охолодження процесора з продуктивністю 2.2 CFM (кубічних футів в минуту).

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Заказать звонок

Введите номер телефона

Спасибо за заявку!