• +380 66 061 8071
  • order@xcraft.com.ua

Відлагоджувальна платформа STM32L562E-DK DISCO

  • Виробник: STMicroelectronics
  • Модель: 118
  • Наявність:На складі
  • 3 710.00 грн


  • Доступні опції


   Пропонуємо до вашої уваги демонстраційно-відлагоджувальну платформу STM32L562E-DK Discovery для 32-розрядного ARM Cortex-M33 мікроконтролера STM32L562QEI6QU від компанії STMicroelectronics з TrustZone технологією. Блок операцій з плаваючою зап'ятою (FPU), наявністю якого характеризується ядро Cortex-M33, підтримує всі ARM інструкції по обробці даних з одинарною точністью, а також усі типи даних. Також в ядрі матеріалізований модуль захисту пам'яті (MPU), що підвищує безпеку додатку та повний набір інструкцій цифрової обробки сигналів (DSP). STM32L562  мікроконтролери з серії STM32L5 відрізняються ультранизьким енергоспоживанням, працюють на частоті до 110 МГц та мають 256 Кб оперативної пам'яті (SRAM) та 512 Кб флеш-пам'яті.

    Повний набір апаратних функцій платформи містить також гнучкий контролер зовнішньої пам'яті (FSMC) для мікросхем в корпусах з кількістю виводів від 100, інтерфейс OCTOSPI флеш-пам'яті, широкий набір покращених I/O та периферії, що підключена до двох шин APB, до двох шин AHB та до 32-бітної multi-AHB шинной матриці.

    Основи безпеки, що закладені в STM32L562E-DK Discovery, відповідають вимогам  архітектури захисту та базуються на довірених сертифікатах (TBSA) від ARM. На додаток також передбачені декілька механізмів захисту для вбудованої флеш-пам'яті та оперативної пам'яті SRAM: захист від зчитування та запису, захист від зчитування пропрієтарного коду розробника ПЗ.

    Для підвищення рівня безпеки на платформі розміщений ряд периферійних пристроїв: генератор істинно випадкових чисел,  механізм розшифровки на льоту для зовнішної пам'яті Octo-SPI, апаратний прискорювач HASH, сопроцесор AES та прискорювач з відкритим ключом (PKA), стійкий до DPA. Завдяки внутрішньому моніторингу мікроконтролером STM32L562QEI6QU забезпечується захист від перешкод, перехідних процесів та несанкціонованого доступу. Секретні дані стираються, якщо відбувається атака. Це дає можливість розробляти додатки для точок продаж.

    Структура мікроконтролера містить два високошвидкісних АЦП (5 Msps), два компаратора, два операційних підсилювача, два канали ЦАП, внутрішній буфер джерела референсної напруги, малопотужний годинник реального часу RTC, два 32-бітних таймера загального призначення, два 16-бітних ШИМ-таймера, призначенних для керування двигуном, сім 16-бітних таймерів загального призначення, один 16-бітний таймер з низьким енергоспоживанням. Мікросхема підтримує чотири цифрових фільтра для зовнішних сигма-дельта модуляторів (DFSDM). Окрім того, користувачу є доступними до 22 ємнісних сенсорних каналів.

    Для швидкого початку програмування та відладки плата містить вбудований програматор-відладчик STLINK-V3E та віртуальний COM-порт USB.

    Демонстраційно-відлагоджувальна платформа STM32L562E-DK Discovery оснащена просунутими та стандартними інтерфейсами. Може працювати в діапазоні температур від - 40 °C до + 130 °C.

    Технічні характеристики:

- Мікроконтролер STM32L562QEI6QU з 512 Кб флеш-пам'яті та 256 Кб SRAM в корпусі BGA132;

- USB Type-C™ Sink device FS;

- Кольоровий TFT LCD модуль з діагоналлю 1.54 дюйми, розрішенням 240 × 240 пікселів, 262K кольорів, з паралельним інтерфейсом та сенсорною панеллю;

- MEMS цифрові мікрофони;

- Вбудований вимірювач енергії: діапазон вимірювань від 300 нА до 150 мА з виділеним інтерфейсом USB;

- SAI Audio CODEC;

- 512 Мб флеш-пам'ять Octal-SPI;

- iNEMO 3D акселерометр та 3D гіроскоп;

- Модуль Bluetooth® V4.1 з низьким енергоспоживанням;

- Кнопки для користувача та скидання;

- Два світлодіоди для користувача;

- Роз'єми плати: роз'єм розширення ARDUINO Uno V3, роз'єм JTAG відладчика, слот для карти microSD, USB Type-C, роз'єм для стереонавушників, включаючи вхід для аналогового мікрофону, роз'єм розширення дочірньої плати, аудіо MEMS, інтерфейс вимірювання динамічної потужності DPM для зовнішнього пристрою, роз'єм розширення PMOD, роз'єм розширення STMod+ з платою розширення fan-out для Wi-Fi, Grove та mikroBUS™ сумісних конекторів.

- Вбудований програматор-відладчик STLINK-V3 з можливістю USB ренумерації: запам'ятовуючий пристрій, віртуальний COM-порт та порт відладки;

- Комплексні бібліотеки безкоштовного програмного забезпечення та приклади доступні з пакетом MCU STM32CubeL5;

    Живлення плати відбувається трьома засобами: через вбудований програматор-відладчик, роз'єм USB або від зовнішнього джерела живлення.

    Підтримка широкого кола інтегрованих середовищ розробки (IDE): Keil® MDK-ARM, IAR™ EWARM, IDE на основі GCC.

Характеристики
Core: Cortex-M33 (110 МГц)
Стан: Новое
Объ'ем оперативної пам'яті: 256 Кб
Flash-пам'ять: 512 Кб
Технические характеристики
Дисплей: TFT LCD, 1.54 дюйма, разрешением 240 × 240 пикселей, 262K цветов, с параллельным интерфейсом и сенсорной панелью

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Заказать звонок

Введите номер телефона

Спасибо за заявку!