• +380 66 061 8071
  • order@xcraft.com.ua

Відлагоджувальна платформа B-G474E-DPOW1 Discovery

  • Модель: 101
  • Наявність:На складі
  • 2 880.00 грн


  • Доступні опції


    Пропонуємо до вашої уваги демонстраційно-відлагоджувальну платформу B-G474E-DPOW1 Discovery для 32-розрядного ARM Cortex-M4 мікроконтролера STM32G474RET6 від компанії STMicroelectronics. Блок операцій з плаваючою зап'ятою (FPU), наявністю которого характеризується ядро Cortex-M4, підтримує всі ARM инструкції по обробці  даних з одинарною точністю, а також всі типи даних. B-G474E-DPOW1 працює в діапазоні частот до 170 МГц и призначений для цифрового керування живленням. Повний набір апаратних функцій платформи містить 512 Кб високошвидкісної флеш-пам'яті, 128 Кб статичної оперативної пам'яті SRAM, гнучкий контролер зовнішньої пам'яті (FSMC) для мікросхем в корпусах з кількістю виводів от 100, інтерфейс QSPI флеш-пам'яті, широкий набір покращених I/O та периферії, що підключена до двох шин APB, двох шин AHB та до 32-бітной multi-AHB шинной матриці.

    Мікроконтролер виконує повний набір DSP-інструкцій, а безпеку додатків забезпечує наявний блок захисту памдодатків забезпечує имеющийся блок защиты памяти. На додаток також передбачені кілька механізмів захисту для вбудованої флеш-пам'яті та оперативної пам'яті SRAM: захист від зчитування та запису, захист від зчитування пропрієтарного коду розробника ПЗ. 

    В микросхемі передбачена периферія, яка забезпечує прискорення математичних та аріфметичних функцій (для тригонометричних функцій - CORDIC, для функцій фильтру - блок FMAC).

    Структура мікроконтролера містить п'ять високошвидкісних АЦП (5 Msps), сім компараторів, шість операційних підсилювачів, сім каналів ЦАП (три зовнішних та чотири внутрішніх), внутрішній буфер джерела референсної напруги, малопотужний годинник реального часу RTC, два 32-бітних таймера загального призначення, три 16-бітних ШИМ-таймера, призначених для керування двигуном, сім 16-бітних таймерів загального призначення, один 16-бітний таймер з низьким енергоспоживанням.

    Поява нового фунціоналу у вигляді блоку прискорення математичних операцій та контролера USB PD 3.0, 96 Кб вбудованої оперативної пам'яті і таймера з високим розрішенням (HRTimer), розширила можливості мікроконтролера STM32G474RET6. Тепер можливості платформи B-G474E-DPOW1 з роз'ємом USB 2.0 FS Type C дозволяє виконувати розробку та відладку прототипів додатків з цифровим керуванням, таких як світлодіодні джерела живлення, перетворювачі напруги, звукові підсилювачі потужності класу D, потужні RGB світлодіодні світильники та багато іншого.

    Для швидкого початку програмування та відладки плата містить вбудований програматор-відладчик STLINK-V3E .

    Комплект B-G474E-DPOW1 Discovery передбачає велику бібліотеку програмного забезпечення HAL, що містить безліч різноманітних прикладів застосування. 

    Технічні характеристики:

- Мікроконтролер STM32G474RET6 з 512 Кб флеш-пам'яті, 128 Кб оперативної пам'яті в корпусі LQFP64;

- Роз'єм USB Type-C з інтерфейсом USB0 FS, сумісним з USB PD3.0;

- Потужний RGB світлодіод для яскравого освітлення;

- Потужнийй цифровий перетворювач (підвищення та зниження) з внутрішньою або зовнішною вхідною напругою та вбудованими резисторними навантаженнями;

- Аудіопідсилювач класу D;

- 4 світлодіоди для користувача;

- 3 світлодіоди для індикації живлення та зв'язку з програматором-відладчиком;

- Джойстик: керування в 4 напрямках з кнопкою вибору;

- Кнопка скидання;

- Роз'єми: 1 × USB Type-C, 1 × USB micro-B, 2 × 32-контактних роз'єма з кроком 2.54 мм для плат розширення (дочірні та макетні);

- Вбудований програматор-відладчик ST-LINK/V3E з можливістю USB ренумерації: пристрій зберігання, віртуальний COM порт та порт відладки;

- Підтримка широкого вибору інтегрованих середовищ розробки (IDE), включаючи IAR, Keil, IDE на основі GCC;

- Комплексні безкоштовні програмні бібліотеки та приклади, доступні в MCU пакеті STM32CubeG4;

    Живлення плати виконується трьома засобами: через вбудований програматор-відладчик, роз'єм USB Type-C VBUS  або від зовнішнього джерела живлення.

Характеристики
Core: Cortex-M4
Стан: Новое
Объ'ем оперативної пам'яті: 128 Кб
Flash-пам'ять: 512 Кб

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Рекомендовані товари

Контактная макетная плата MB-102 на 830 точек
Беспаечная контактная макетная плата SYB-170

Заказать звонок

Введите номер телефона

Спасибо за заявку!