• +380 66 061 8071
  • order@xcraft.com.ua
  • Arch Link

Arch Link

  • Модель: 243
  • Наявність:Тимчасово немає в наявності

    Arch Link - це платформа розробки з підтримкою mbed, основана на мережевому інтерфейсі Nordic nRF51822 і WIZnet W5500. Завдяки форм-фактору Arduino, роз'ємів Grove і інтерфейсу micro SD, дуже просто створити Bluetooth-пристрій з низьким енергоспоживанням.   

    Що таке mbed? mbed - це платформа розробки прототипів, спеціально розроблена для ARM. Вона надає практично все необхідне, наприклад, безкоштовну SDK, HDK і веб-середовище IDE для розробки програми IoT. Якщо ви новачок в області кодування і апаратного забезпечення, mbed може прискорити ваше навчання і прототипування.

     У світі вже є багато платформ з відкритим програмним забезпеченням. Які ж унікальні функції, які відрізняють mbed від інших. По-перше, mbed використовує CMSIS (Cortex Microcontroller Software Interface Standard) для стандартизації різниці інтерфейсів між різними виробниками чіпів. По-друге, веб-середовище IDE спростила процес компіляції, незалежно від того, яку систему ви використовуєте, вам не потрібно встановлювати додаткову середу IDE, єдине, що вам потрібно зробити, - відкрити веб-браузер і почати кодування.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Captcha

Заказать звонок

Введите номер телефона

Спасибо за заявку!